Міністерство соціальної політики після проведення пенсійної реформи введе правило, згідно з яким громадяни пенсійного віку мають  вибрати – чи вони продовжують працювати і відмовляються   від пенсії, чи виходять на пенсію відразу і отримують виплати.

Таку заяву в ефірі одного з українських телеканалів зробив  міністр соцполітики Андрій Рева .

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

Міністр уточнив, що для тих пенсіонерів, які працювали ще деякий час післядосягнення пенсійного віку, виплати будуть підвищеними.

«Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило – або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більше. Або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш», – розповів Рева.

Раніше  віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що доходи Пенсійного фонду перевищили заплановані, що дає можливість для додаткового підвищення пенсій. Починаючи з 1 липня 2018 року,  мінімальна пенсія складатиме  1435 грн замість 1373 грн.

Ще він нагадав, що починаючи з 1 липня розмір прожиткового мінімуму для усіх категорій громадян збільшиться. У зв’язку з цим будуть переглянуті 50 видів соціальної допомоги та компенсацій.