Скандал із моторошною загибеллю студентки, яка на смерть замерзла на Житомирщині, отримав несподіваний поворот.

Про це повідомили в ефір ток-шоу "Говорить Україна", у студії якого буди озвучені подробиці.

Стало відомо, що Ірина замерзла на смерть після того, як вночі, в лютий мороз, водій маршрутки нібито вигнав її на вулицю.

Відзначається, що в той день дівчина їхала до тяжкохворої матері, а в маршрутці було близько 20 пасажирів. Близько два дні витратили на пошуки дівчини, а її труп виявив батько в 300 метрах від дороги.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Вона була по пояс у воді і померла від наслідків переохолодження. Резонансним випадок став після того, як свідки тієї ночі розповіли, що водій сильно кричав на дівчину, і разом з контролером нібито виставив її з автобуса.

Однак, водій у свою чергу озвучив зовсім іншу версію подій. За його словами, дівчина сама вийшла з салону і ніякого конфлікту не було.
 
"В ту ніч все було, як завжди. Ми їхали по графіку. У селі Рудня-Хочинська села дівчина. Візуально вона була трошки напідпитку. Проїзд в райцентр коштує 24 гривні. Ми проїхали близько 500 метрів, я запитав: "Що у вас за проїзд?" Відповіла, що зараз заплатить. Весь цей час вона шукала гроші, комусь телефонувала, але я так зрозумів, що ніхто не відповідав. Ми зупинилися на наступній зупинці, там стояли люди. Я відкрив двері, а вона і вийшла і вийшла", – розповідає водій.

"Один пасажир попросив мене поставити сумку в багажник. Я побачив, що дівчина стояла позаду автобуса. Ніякого конфлікту не було. Ніхто їй і слова не сказав, ніяких загроз в її сторону не було. Ми навіть не розмовляли. По салону вона не проходила", – резюмував водій.

Пасажири у свою чергу стверджують, що вищевказаний водій вже втретє причетний до смерті людей. Кілька років тому він на смерть збив 15-річну Христину.

"З точки зору закону водій не порушив правила, не переступив через закон. Але з морального боку, якби водій або кондуктор запропонували безкоштовно її довезти, трагедії можна було б уникнути. Або якби хтось із пасажирів запропонував свою допомогу і заплатив 25 гривень за проїзд, Ірина би жила. Не можна бути байдужими і жорстокими до незнайомих людей", – заявив ведучий шоу Олексій Суханов.