Колишній президент України Леонід Кравчук вибухнув вельми емоційним коментарем.

Російська Федерація і підконтрольні їй бойовики в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання конфлікту на Донбасі роблять все можливе, щоб остаточно заблокувати виконання Мінських угод.

Про це заявив у коментарі порталу Гордон керівник української делегації в групі Леонід Кравчук.

“Москва і її підлеглі, в даному випадку ОРДЛО, роблять все можливе, щоб заблокувати рішення нормандського формату і виконання Мінських угод. Будь-які питання, які обговорюються в ТКГ, прив’язують до політичних вимог. Обмін утримуваними, робота пропускних пунктів і так далі (все, що має величезне значення для жителів непідконтрольних районів) блокують політичними вимогами. Це робиться штучно, щоб нікуди не рухатися. У підсумку з 22 липня 2020 року нічого не вирішується. Але цьому політичному шулерству коли-небудь настане кінець”, – розповів він.

На його думку, недавня ініціатива з “громадськими радниками” в ТКГ – чистої води створення додаткової напруги в переговорах.

“Невідомо з чийого дозволу, яким рішенням ці “радники” прийшли на засідання підгрупи ТКГ. Фактично їх мета – створення напруженої ситуації при обговоренні, внесення різних неконструктивних пропозицій. Наприклад, у благородному пориві типу повернути Україні її громадян. Але не просто повернути, а через [кума президента РФ Володимира Путіна, нардепа Віктора – ред] Медведчука. Я питаю, А що Медведчук – це окрема держава? Упевнений, завтра вже говоритимуть, що Україна не хоче забирати своїх людей. А Медведчук буде себе піарити так само як він вже піариться на вакцині”, – підсумував Кравчук.