Співачка здивувала неочікуваним зізнанням.

Українська популярна співачка Оля Цибульська, яка нещодавно відверто розповіла, чому не показує чоловіка, знову здивувала своїм неочікуваним зізнанням.

У досить відвертому відеоролику, який зірка опублікувала на своїй сторінці Instagram, вона повідомила, що перед виходом на сцену давно не хвилюється, але просить свою команду не чіпати її за хвилин 15 до виступу.

"На сцені я працюю з великою енергією, я багато віддаю себе і дуже часто вникаю в ті емоції, які у людей в залі. Тому для того, щоб бути максимально чесною і відвертою мені треба обнулитися і піймати зв'язок з космосом. Люди в залі, то моє дзеркало. Вони чітко повертають назад те, що відчувають", – повідомила співачка. 

Співачка зняла відвертий гастрольний відеоролик, в якому зізналася, що шанувальники могли знати її під зовсім іншим ім'ям.

Оля Цибульська завжди залишається максимально відвертою зі своєю аудиторією – на сцені, на екрані і в житті. Проте навіть найвідданіші шанувальники співачки не знали про таємницю, яку Цибульська розкрила в своїх гастрольних щоденниках.

"Досі не вірю, коли бачу своє ім'я в номінаціях на музичні премії. Я довго боялася бути собою. Я навіть собі псевдонім колись придумала – Ріта Гарден. А тепер я – Оля Цибульська. І вдома, і на сцені. І це круто!" – відверто зізналась співачка.

Нове ім'я співачка вигадала ще на початку кар'єри, адже власне здавалося їй мало милозвучним для сцени. Раніше Цибульська ніколи публічно не говорила про невпевненість в собі.

Однак численні шанувальники, яких сама Оля називає своїм "дзеркалом", надихнули артистку на несподівані зізнання.