Спеціаліст з паліативної допомоги онкологічного інституту Герцена Гузель Абузарова в коментарі виданню Teleprogramma.pro, прокоментувала останні новини щодо хвороби Анастасії Заворотнюк, передає replyua.net. За її словами, знаменитості не допоможе реабілітація, якщо лікарі не встигли зупинити параліч протягом 48 годин.

«Якщо при онкології паралізація тільки починається, але швидкими заходами терапевт може допомогти. Але діяти треба дуже швидко, так як часу мало – максимум 48 годин. Паралізацію можна зупинити тільки при появі найперших ознак. Якщо вона все-таки трапилася, то пацієнт буде лежачим », – зазначив фахівець.

Лікар також вказала на те, що якщо інформація про параліч, яку поширюють російські ЗМІ вірна, то актрисі можна розраховувати виключно на паліативну допомогу.«Реабілітація сприяє відновленню пацієнта, після чого він живе ще багато років. Паліативна допомога – це відхід у кінці життя. Це не лікування основного захворювання. Паліативна допомога може включати вправи для діючої частини організму, але не відновити втрачені функції », – зазначила фахівець.

Нагадаємо, сьогодні ми вже писали, що очевидці розповіли про те, як виглядає Заворотнюк. Зокрема, люди, які були в лікарні в той момент, коли Настю намагалися таємно вивезти з медичної установи, встигли помітити, що зірка «Моєї прекрасної няні» сильно розповніла.

«Її везли на каталці, голова в хустині, величезні темні окуляри на очах, але ми розглянули, що вона сильно розповніла. Від колишньої краси не залишилося і сліду. Просто страшно дивитися на неї! », – розповіли очевидці.