Чоловік акторки Анастасії Заворотнюк, фігурист Петро Чернишов опинився на любовному зображенні з колегою Тетяною Навкою, дружиною помічника і прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова.

Картинку “Кохання – це…” опубліковано в Інстаграм, присвяченому шоу Навки.

“Кохання – це не сумніватися в підтримці”, – свідчить напис на стікері з обіймами Навки і Чернишова під час льодової вистави.

“Знамениті у всьому світі вкладиші від жуйки Love is… надихнули нас на створення своєї льодової версії”, – прокоментувала картинку Навка.

Навка і Чернишов танцюють у парі в крижаних виставах “Руслан і Людмила” і “Спляча красуня”.Їх обидві продюсує компанія Навки.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Знаменитые во всем мире вкладыши от жвачки Love is… вдохновили нас на создание своей ледовой версии❤️ ⠀ Выбрать одно единственное высказывание было совсем непросто. Кстати, мы чуть не выбрали вариант — «Любовь это….воскресный поход на каток». 😅 ⠀ Предлагаем и вам присоединиться к поиску идеальной фразы для нашего ледового вкладыша на тему любви.🥰 Пишите свои варианты в комментарии, а автор лучшего комментария получит от нас лавину лайков.🤩😇 ⠀ @tatiana_navka #навкашоу #татьянанавка #петрчернышев #мегаспорт #январь #спящаякрасавица #премьеравмоскве #мюзиклнальду #ледовоешоу #каникулы #новыйгодволшебство #loveis #любовьэто

Допис, поширений Navka Show (@navka_show)

Дружина Чернишова, Анастасія Заворотнюк, з літа 2019 роки не з’являється на публіці. Відомо, що вона важко хвора. ЗМІ пишуть, що у неї рак мозку.

Нагадаємо, 11 грудня 2019 року Заворотнюк оновила свій Інстаграм.

У сторіс актриса помістила інформацію з акканута Інстаграма “Підтримка Анастасії Заворотнюк”.

Там, зокрема, міститься реакція сім’ї артистки на новину про її параліч.

Інформацію телеграм-каналу Mash про те, що у Заворотюк назавжди паралізувала частину тіла, близькі назвали страшилкою.

При цьому вони підтвердили, що зірка “Моєї прекрасної няні” бореться з хворобою.