Солістку гурту “НЕАНГЕЛИ” Славу Камінську продовжує переслідувати маніяк, йдеться у “Сніданку з 1+1”.

Переслідування тривають вже пів року і ось днями чоловіка знову помітили біля помешкання зірки. Як розповіла Слава, він погрожував її вбити. Розшукав її адресу і серед ночі постукав у двері квартири. Спочатку у соцмережах та на пошту Слави надходили листи. Коли артистка їх відкрила, просто жахнулась.

“Я розірву тебе, як мавпа газету! Я вб’ю твою матір. Ти робиш з мене звіра”, – таким був зміст повідомлень.

Спочатку листи здалися Камінській чиїмось невдалим жартом. Вона заблокувала невідомий номер і забула про цей випадок. Але історія на цьому не закінчилась.

“Він почав мені написувати у соцмережах. “Поговори зі мною, ти моя єдина надія, я кохаю тебе, наш син Івасик, куди ти поділа сина Івасика?…” Який син Івасик?” – поділилася Слава.

Коли виконавиця пригрозила, що звернеться до поліції, переслідувач не зупинився. Їздив за артисткою навіть на концерти. Та найстрашніше сталося, коли наприкінці літа горе-прихильник прийшов до Слави просто додому. Цей візит співачка зняла на телефон.

Днями Камінська на своїй сторінці в Instagram розмістила світлину переслідувача. Вона розповіла, що його біля будинку помітила та сфотографувала мама Слави, коли поверталася з онуком з дитячого садочка.

“Мені страшно і за себе і за дітей своїх. Виходить, ми не захищені абсолютно”, – говорить артистка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Вот посоветуйте мне пожалуйста , как с бороться с человеком , который тебя проследует ???? Почему по нашему законодательству нельзя предпринять какие-то меры до тех пор, пока он ничего не сделает мне или моим детям . Этот человек психически болен и лечился не один раз в специализированных клиниках! Он ездит за мной по концертам , караулит меня и моих детей под домом и что в его больной голове только ему одному известно . Он достаёт меня в соцсетях, угрожает и пишет чушь , которую на голову не напялишь. Сегодня , когда моя мама возвращалась с Леоном с занятий , этот шизофреник сидел в машине и чудом был замечен. Он утверждает , что у меня с ним отношения 9 лет 🤦🏽‍♀️ и мой Леон это его ребёнок какого-то хрена 🤦🏽‍♀️🔫😂🤦🏽‍♀️😡 вроде смешно, но в то же время грустно и опасно. Таких людей нужно принудительно изолировать и лечить. Я убедительно прошу правоохранительные органы , присмотреться к моему заявлению, которое у вас с лета !

Допис, поширений Babaslavka (@babaslavka)

Камінська звернулась до поліції. Та правоохоронці співачку попередили, що нічим допомогти не можуть. Адже поки переслідувач не заподіяв реальної шкоди, то виходить, що й закон не порушував. Юрист Євген Ковтуненко, каже що необхідно діяти. Шанси покарати переслідувача є.

“Вона обов’язково має написати заяву про вчинення злочину. Після того, як вашу заяву буде внесено в держреєстр, поліція зобов’язана зробити певні процесуальні дії – вона має викликати підозрюваного на допит. І якщо поліція доведе провину цієї особи, то їй загрожує або арешт до 6 місяців, або позбавлення волі до двох років”, – сказав юрист.

Слава  вже найняла адвоката і збирається подавати позов до суду.