Артистка ризикнула здоров’ям заради омолодження. Процедура аукнулася проблемами, в результаті Повалій загриміла на лікарняне ліжко. 55-річна співачка поділилася з журналістами історією про невдалий досвід омолодження.

Повалій довірилася лікарю-косметологу і вперше зробила уколи гіалуронової кислоти. Препарат виявився неякісним, і у співачки вилізла шишка, інформує “Стархит”.

За словами Таїсії Повалій, все це відбулося в 1994 році. Тоді в Одесі відкрилася перша клініка, де робили уколи краси. Артистка зібрала подружок і поїхала в клініку на ін’єкції молодості. Однак досвід виявився невдалим. Через деякий час препарат розплився по обличчю, а на лобі з’явилася шишка. Повалій кинулася за допомогою до лікарів, ті запропонували провести операцію і видалити шишку, але був великий ризик зачепити нервові закінчення.

Співачка відмовилася від хірургічного втручання, понадіявшись на “саме розсмокчеться”.

Пару років тому та сама шишка спустилася під очі артистці. Під час чергової косметологічної процедури шишку зачепили голкою, і вона перетворилася на величезний фурункул. Тоді співачці довелося робити надрізи і видавлювати рідину.