Народна артистка України, відома актриса і ведуча Ольга Сумська взяла участь у прямому ефірі Олі Полякової в Інстаграм. Під час гри «Правда або дія» знаменитості ділилися з глядачами подробицями особистого життя.

Сумська розкрила деталі першого шлюбу з актором Євгеном Паперним, який старший за неї на 16 років. Їх шлюб тривав чотири роки (1987-1991). За словами Ольги, однією з причин розлучення було те, що Євген зловживав алкоголем.

«Він не оцінив той дар божий, який був в його руках. Людина трохи зловживала. Фізіологія тут теж дуже важлива, але коли ти живеш в цьому середовищі і рахуєш тверезі дні – це дуже страшно і боляче. Багато жінок мене зрозуміють », – згадала актриса.

Крім того, Ольга зізналася, що її бурхливий роман з колегою по театру Віталієм Борисюком почався, коли вона ще була одружена з Паперним. Зірка зазначила, що Віталій наполегливо добивався її і навіть міг прийти до неї серед ночі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

@olgasumska, ты настоящая дива – отбросила все сомнения и оторвалась со мной так, как вообще мало кто может! Если пропустили – смотрите обязательно 😜 Мы делились секретами, танцевали стриптиз, я придумывала фокусы и чистила зубы землёй, а Оля изображала волчий оргазм и почти согласилась участвовать в «Танцах со звёздами»! Продолжение во второй части 👈🏻

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)

Борисюка ще ніхто не перевершив. Він боровся за мене несамовито. Міг прийти вночі до мене. Ми жили тоді з Євгеном в двокімнатній квартирі, Тоня була маленькою, а він дзвонить у двері о четвертій годині ранку. Женя відкриває, стоїть Борисюк та каже йому: «Іди з дороги». І тут Паперний бере сокиру і кричить: «Порубаю бл ** ь». Це було пекло. Потім всі ці з’ясування відносин в театрі … Пристрасті вирували на 200 градусів », – розповіла артистка.

Сумська тієї ж ночі пішла від чоловіка і, забравши дочку Антоніну, поїхала до Борисюка. З тих пір Віталій і Ольга вже 25 років разом і у них є 18-річна дочка Анна.