Бавовна все частіше трапляється у окупантів

Так, ця ніч була вкрай неспокійною для ворога у Мелітополі. Відомо, що в окупованому місті пролунало відразу кілька потужних вибухів.

Інформацію про це повідомили у низці телеграм-каналів, а потім підтвердив її міський голова Іван Федоров. Він іронічно зауважив, що в загарбників добряче підгорає.

Як зазначив Іван Федоров, окупантів цієї ночі здолало нічне жахіття. Близько 02:00 стало відомо, що в місті пролунало відразу кілька потужних вибухів.

Підгорає у ворога добряче. Пора складати дисципліни з бігу? – іронічно додав він.

Також у телеграм-каналах повідомили, що швидкі допомоги вирушили у район аеродрому. Тож можемо припустити, що геть зовсім нічого не сталося в окупованому Мелітополі.

Неспокійно було й увечері

Близько 19:00 Іван Федоров розповів, що сили спротиву передавали “не доброго вечора” окупантам і зрадникам Молочанського району та Токмаку.

За кілька годин до того “було гучно” поблизу селища Мирне, що у Мелітопольському районі. Там місцеві мешканці чули відразу два гучні вибухи. Як додав Федоров, підраховують втрати ворога.

У Курську (Росія) ж увечері 5 квітня також відбулася чергова «бавовна». Місцеві жителі повідомляють, що чули потужний вибух, а також бачили яскравий спалах у небі.

Про це пишуть російські ЗМІ. У мережу також потрапили відео, яке зафіксували звук вибуху, повідомляють ЗМІ.

Судячи з записів із камер відеоспостереження, вибух стався о 23:15.

При цьому протягом дня губернатор Курської області Роман Старовойт двічі заявляв про обстріл регіону нібито з боку України.