Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що українські військові нібито не хочуть далі воювати з Росією, а тому розпочалося “протистояння” з президентом Володимиром Зеленським.

Про це повідомляє білоруське державне інформагентство “БелТА” з посиланням на заяву Лукашенка

“Вже в Україні, за моїми даними, між Зеленським та українськими військовими розпочинається серйозне протистояння та конфлікт. Військові як ніхто розуміють, що таке конфлікт із Росією.

Вони бачать, на що здатні та скільки зможуть воювати. А воювати далі не зможуть. Ви бачите, що Росія змінила тактику”.

До того ж, Лукашенко наголошує, що українські військові не задоволені тим, що українська влада погодилася спростити перетин кордону між Україною та Польщею та надати спеціального правового статусу громадянам Польщі.

Мовляв, українські військові хочуть бачити “самостійну, вільну Україну” без росіян, білорусів та поляків, а лише “Україну для українців”. Тому вони готуються відтнути голову будь-кому, хто завадить.

Він вкотре повторив усі жахливості російської пропаганди, що Польща нібито готується до анексії західних областей України, а тому підтримує Україну в боротьбі з російськими окупантами.

Водночас Лукашенко заявляє, що всі його прогнози здійснюються. Він припускає, що українці ще попросять білорусів та росіян захистити їх від поляків.

Також сьогодні, 3 червня, самопроголошений президент Білорусі оголосив ще одну безглузду нісенітницю, що нібито у росії немає прагнення захопити Україну.

“Повірте, у Путіна, військових Росії, у них прагнення Україну захопити, ще щось – ні. Вони просто показали: з Росією треба рахуватися. Не треба ображати президента Росії. Не треба душити російську мову, якою всі українці розмовляють. Навіть , як деякі кажуть, націоналістично орієнтовані. Немає бажання поневолити, схопити та інше”, – сказав Лукашенко.

І звісно, за його словами, за схемою російської пропаганди, росію непокоїть питання її безпеки.

“Найголовніше – це безпека росії. Я розумію президента Росії. Ми по-різному обговорюємо теми, але я нічого не можу сказати, коли він каже, що не лише росія, а й Білорусь перебуває під ударом. Нам треба думати про те, як захиститися, попередити і не допустити цього плацдарму, звідки можливий напад”, – заявив він.