Кандидат в мери Києва, народний депутат Ірина Верещук предметно розкритикувала чинного міського голову Віталія Кличка за критичний брак паркувальних місць в місті і розбиті тротуари. Це сталося тому, що Кличко, попри м’язи та видиму силу, виявився дуже слабким і тому корумпованим.

Про це Ірина Верещук розповіла в ефірі телеканалу Кyiv Live.

“Мене дивує, чому такий зовні сильний Кличко виявився таким слабким. Вони слабкі попри сталеві м’язи, тому й корумповані. Люди чому голосували за нього? Бо здавалось, що лідер у спорті, напевно, буде лідером громади. Але Кличко виявився простим слабаком”, – заявила Ірина Верещук.

“Якщо тебе обрали,то люди довірили тобі владу, вони проголосували саме за тебе, а тобою керують Комарницькі, тобою керують інші люди, які абсолютно не уповноважені громадою. Вони не працюють навіть в стінах КМДА, вони не несуть жодного зобов’язання, вони мали би бути за межами прийняття рішень і управлінських процесів.

Але, виявляється, знаходяться люди, до яких треба йти з поклоном, з якими треба мати так би мовити зв’язки. А що це таке? Що ми зараз сформували? Що це за кліка чи синдикат, який в столичному місті виглядає гротескно в 21 сторіччі,” – наголосила Ірина Верещук.

Вона нагадала, що, окрім іншого, Кличко з Комарницьким разом замішані у скандалі з будівництвом Подільського мосту.

“Я розумію, що були лихі 90-ті, що були певні процеси і вони були складними. Але зараз Кличко називає себе європейським мером, він каже, що він десь там разом з “Европейською солідарністю”. Вони тепер разом будують Подільський міст.

“Ленінська кузня” Порошенка продає ванти, які потім десь зникають. Там же і Комарницький, це все одна команда. І шо? Де результат? Треба перегортати сторінку, і правоохоронні органи повинні давати оцінку цим діям. Я, як народний депутат, звернулась до них із депутатським зверненням, аби мені надали вичерпну інформацію, що відбувається і на якій стадії знаходиться розслідування.

Я хочу дізнатися, що заважає довести справу до кінця. Хочу побачити, де там Порошенко, де там Кличко і чому Кличко робить великі очі на ролику і розповідає – “давайте звернемося до правоохоронних органів”, може він чогось не знає, а ми йому як кандидати підкажемо, чому Подільський міст досі недобудовано”, – резюмувала Ірина Верещук.

Також народна депутатка наголосила, що чинна міська влада зробила з бюджету годівничку і неефективно вирішує проблеми Києва.

«У Праги не набагато більший бюджет. У нас 2,3 млрд. доларів, а в Празі – 3,3 млрд. доларів. Тобто різниця не така вже й велика, але чи ми Прага? Бюджету вистачає, якщо правильно і раціонально підходити до використання коштів, які заробляються важкою працею киян», – додала Ірина Верещук.