Російські війська обстрілюють позиції українських бійців по 700-800 разів щодня.

Як заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, окупанти використовують до 60 тисяч боєприпасів щодня.

Сьогодні Залужний провів телефонну розмову з начальником штабу оборони Збройних сил Канади генералом Вейном Дональдом Ейром. Зокрема, він розповів йому про ситуацію на передовій.

“Зазначив, що по всій лінії фронту противник продовжує наступати. При цьому здійснює близько 700-800 обстрілів наших позицій щодня, застосовуючи від 40 до 60 тисяч боєприпасів”, – зазначив Головнокомандувач ЗСУ.

Залужний повідомив, що росіяни зосереджують основні зусилля на витісненні українських військ з Донецької області. За його словами, найбільш напружена ситуація зараз на напрямку Авдіївка – Піски – Мар’їнка.

При цьому окупанти продовжують обстрілювати мирні міста і села України.

Головнокомандувач ЗСУ повідомив, що найбільше потерпають від ворожих атак Миколаїв, Харків, Марганець, Нікополь, Березнегувате.

Також Залужний додав про ймовірні ракетні обстріли, що можуть відбутися найближчими тижнями.

“Занепокоєння викликає розташування ракетних систем уздовж державного кордону з боку Республіки Білорусь, зокрема на аеродромі Зябрівка”. 

Нагадаємо, раніше військовий експерт Олег Жданов заявив про те, що російські загарбники можуть посилити обстріли України ракетами.

“У найближчі тижні можуть бути посилені ракетні обстріли України. Росія намагається перевести війну в стадію позиційної. Вони, як я розумію, взяли тактику оборонної операції. Зараз вони будуть окопуватися”, – зазначає Жданов.