Після інтерв’ю з Андрієм Богданом, яке взяв і опублікував на своєму youtube-каналі журналіст Дмитро Гордон, екс-главу Офісу президента викликали на допит в Держбюро розслідувань.

Про це 10 вересня повідомляється на офіційному сайті ДБР.

Госбюро розслідувань (ДБР) звернуло увагу на інформацію про нібито наявність домовленостей з російськими посадовими особами з питань статусу Криму, авіасполучення з Росією, обміну полоненими і ряду інших.

“Що не передбачено законами і нормативно-правовими актами або директивами Верховного головнокомандувача Збройних Сил України”, – йдеться в офіційному повідомленні ДБР.

“З огляду на суспільну значимість порушених питань слідчі Державного бюро розслідувань запрошують Андрія Богдана для проведення слідчих дій та перевірки озвучених ним фактів в якості свідка”, – сказано в повідомленні.

Повістку йому ДБР направило на адресу реєстрації.

Нагадаємо, напередодні Андрій Богдан дав велике відверте інтерв’ю Дмитру Гордону, в якому розкрив багато невідомих громадськості питань, пов’язаних з діяльністю нинішньої і колишньої влади, а також дав яскраві характеристики ряду українських політиків, в тому числі і президенту Володимиру Зеленському.

В інтерв’ю Андрій Богдан, зокрема, заявив, що операція по затриманню найманців російської приватної військової компанії “Вагнер” дійсно проводилася (українські офіційні особи це заперечують). Але була зірвана в результаті якогось телефонного дзвінка людиною “з самого найближчого оточення” президента України Володимира Зеленського. Його ім’я екс-глава ОП назвати відмовився, зауваживши, що його скоро і так “назве прокурор”. Також Богдан не став уточнювати, кому саме телефонував ця людина, хоча володіє цією інформацією.