Політтехнолог Аббас Галлямов наголосив, що ситуація в Росії складається таким чином, що всі бояться президента РФ Володимира Путіна. Він також коротко і ясно відповів на питання, якою є ймовірність повалення Путіна на даний момент:

«Якщо не станеться щось, що радикально змінює ситуацію на фронті або не почнеться щось на кшталт Пригожинського заколоту, тобто якщо все йтиме приблизно так, як іде зараз, активно грати проти Путіна в системі не буде ніхто».

«Еліти здадуть його будь-якої миті, коли відчують, що він програє. Вони не будуть за нього «кістками лягати», але скидати його вони самі теж не будуть. Я в це не дуже вірю, то їм є що втрачати поки що», — Упевнено заявив він.

Після цього Галлямов поділився, чому ж ніхто не наважується організувати повалення глави Кремля:

«Вони занадто Путіна бояться, він занадто жорстокий, занадто аморальний. Розраховувати на пощаду будь-якому зраднику там не варто. Все ж таки бачили, як він із Пригожиним обійшовся, а він і не намагався Путіна повалити, тобто його «гріх» не такий великий, як «гріх» тих, хто спробує його реально скинути. Саме тому вони не будуть «кістками за нього лягати», але й скидати вони його теж не будуть.

Нагадаємо, раніше політолог розповів, як Путін перед виборами покаже росіянам, що «цар є адекватним».

«Якщо він розраховує на те, що у цій війні на виснаження Україна програє більше, ніж Росія, тобто ресурси України вичерпаються швидше, ніж ресурси його режиму, то тоді він затягуватиме цей конфлікт настільки, наскільки йому знадобиться, щоб Україна остаточно здалася, і при цьому він усе це періодично супроводжуватиме розмовами про мир», — підсумував Галлямов.