Повна бойова готовність та посилений варіант несення служби всіх правоохоронців у кожному населеному пункті регіону, де діє воєнний стан. Так вирішили на координаційній нараді оперативного штабу органів системи МВС.

У десяти областях з'являться поліційні пости, а весь підозрілий транспорт перевірятимуть. Кордон та пункти пропуску також під посиленою охороною, в'їзд іноземців до України, насамперед громадян Росії, обмежили. Для громадян України жодної перешкоди для перетину кордону немає.

"У нас немає паніки, ми робимо свою роботу, нам нема чого боятися – боятися мають злочинці та вороги. Нормальним людям боятися нічого. Своєю роботою на місцях ми повинні це показувати", – наголосив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Варто зазначити, що для воєнного стану визначені близько 300 лікарень по всій країні, куди в разі потреби будуть евакуйовувати військових, поліцейських та цивільних. У цих закладах має бути запас препаратів крові, необхідних медикаментів та резерв місць у відділеннях та реанімаціях.