Другий президент України Леонід Кучма вважає, що ймовірна участь у президентських виборах музиканта Святослава Вакарчука і шоумена Володимира Зеленського може "трохи розбавити бомонд" у списку кандидатів. 

Кучма позитивно ставиться до ймовірної участі у президентських виборах музиканта Святослава Вакарчука і шоумена Володимира Зеленського. Про це Кучма сказав 1 листопада на зустрічі зі студентами ХАІ у Харкові.

 "Я вважаю позитивним фактом, що вони спробують трохи розбавити той бомонд – не знаю, скільки там десятків кандидатів буде. Нехай тренуються", – сказав Кучма. Він заявив, що добре знайомий із Зеленським і Вакарчуком.

 "Я, до речі, почитав міркування [Вакарчука] про майбутнє країни. Я вам скажу, мені вони дуже-дуже сподобалися. Глибокі, філософські міркування про завтрашній день України. У мене є лише запитання і до одного, і до другого. А з ким вони це будуть робити? Ось питання. Так, сам по собі кожен із них – особистість. Але хто в тебе за спиною? Хто тебе підтримуватиме?" – сказав Кучма. 

Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

За даними опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного у вересні, Зеленський і Вакарчук входять у п'ятірку фаворитів на виборах. У вересні за Зеленського готові були віддати свої голоси 11,8% українців, які збираються прийти на виборчі дільниці (третє місце), за Вакарчука – 8,4% (п'яте). 

Варто зазначити, що по інформації джерел видання " Страны", рішення щодо участі в майбутніх президентських виборах відомого українського актора Володимира Зеленського вже прийнято. Він має намір брати участь у виборах президента в 2019 році.

Як зазначає джерело, довгий час Зеленський сумнівався в тому, чи варто йому дійсно брати участь у виборах. Він і члени його команди не хотіли занурюватися в політику, проте позитивне рішення було прийнято і на сьогоднішній день вже створено передвиборчий штаб.

Керівником штабу призначено Ігоря Баканова, він же формальний глава створеної ще в минулому році партії "Слуга народу". Баканов з 2013-го року керує підприємством ТОВ "Квартал 95", разом із Зеленським та його дружиною Оленою.

Повідомляється також, що на сьогоднішній день передвиборна стратегія Зеленського ще не визначена. Також у проекту немає стабільного фінансування.