Суд визнав частково незаконними дії Державної фіскальної служби під час перевірки декларації глави НАБУ Артема Ситника на момент призначення його на посаду. Таким чином сама процедура була порушена, що ставить під сумнів її законність.

 

Окружний адміністративний суд Києва у п'ятницю, 2 листопада, завершив розгляд справи за позовом ТОВ "Юридична компанія "Студія права" у ДФС України, сказано на сайті установи.

Предметом суперечки було надання працівниками ДФС свідомо неправдивої інформації з висновком про достовірність відомостей декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Ситника. Розгляд позову тривав понад 2 роки.

 

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

У грудні 2016 року в Окружний адміністративний суд Києва було подано позов про незаконність призначення Ситника головою НАБУ. Позивач стверджував, що ДФС України оприлюднив свої висновки щодо відповідності кандидата на займану посаду в період відсутності закону, що визначає порядок перевірки таких відомостей. Це означає, що він діяв поза правовим полем.

Варто нагадати, що перший заступник голови СБУ Павло Демчина подав позов до суду на директора НАБУ Артема Ситника про захист честі та гідності в зв'язку з поширенням директором Бюро неправдивої інформації.