Поки російська пропаганда намагається навіяти мешканцям ОРДЛО оптимізм із приводу завоювань окупантів, містяни рахують кількість “вантажу 200”, яка повертається до РФ після зустрічі з ЗСУ.

9 та 10 квітня Донецьк живе фейками, які поширює російська пропаганда, щоб трохи заспокоїти населення так званої “ДНР” майбутнім наступом ЗСУ.

Як пише ТГ-канал “Вольнодумец”, 9 квітня у Донецьку обговорювали інформацію, що загарбники мало не взяли Авдіївку. Нібито в результаті масованого наступу місто взято в кільце!”

Однак 10 квітня цей успіх забутий

“А тому, що вчора окупанти 1 АК і російські вояки відхопили там на повну, і тепер багато хто повертається в Росію “вантажем 200″ через Амвросіївку”, – пишуть автори ТГ-каналу.

9 квітня російська пропаганда також розповсюджувала чутки і про “успіхи” у Мар’їнці, а деякі навіть написали про захоплення території шиноремонтного заводу. Однак ватажок формування “ДНР” Денис Пушилін чомусь не наважився з’явитися у нібито “захопленому укріпрайоні ЗСУ”.

А все тому, що у Мар’їнці нічого не змінилося. “Ну, а 10 квітня окупанти в Донецьку розчулюються від повідомлень та відео про відвідини Пушиліним Бахмута”, – описали ситуацію у “Вольнодумці”.

Однак насправді в Авдіївці, Мар’їнці та Бахмуті тривають найтяжчі бої. РФ дійсно має перевагу в живій силі. Противник застосовує проти ЗСУ втричі більше снарядів і ракет, удвічі більше дронів та безпілотників, а також авіацію.

Проте ЗСУ утримують позиції та виснажують сили ворога. “На допомогу ПВК “Вагнер” під Бахмут Генштаб РФ підкинув уже кілька полків російських десантників, але й вони поки нічого не можуть, як торішній сніг. Попри жахливі втрати, Путін навіть не думає зупинятися”, – визнають у ТГ-каналі