Білогорівка, що на Луганщині, повністю під контролем ЗСУ та зачищена від окупантів.

Про це повідомив очільник Луганської ОВА

Хоч успіхи є, але треба набратися терпіння, бо Луганщину звільнятимуть не так швидко, як Харківщину, вважає Гайдай.

“Нам всім варто запастися терпінням у передчутті масштабної деокупації Луганщини. Цей процес буде значно важчим, ніж на Харківщині. За кожен сантиметр луганської землі буде тяжка боротьба. Ворог готується до оборони, тож «парадом» не зайдемо”, – говорить Гайдай.

“Люди нас чекають. Ми готуємося. Українська влада одразу почне працювати в деокупованих громадах. Час і терпіння. Слідкуйте за офіційною інформацією”, – закликав очільник ОВА.

Взагалі, на Луганщині російські окупанти будують оборонні споруди, через значні втрати під час відступу з Харківщини продовжують збирати чоловіків по вулицях.

Про це повідомила прес-служба Луганської обласної державної адміністрації.

“Скупчення техніки ворога люди спостерігають майже в усіх населених пунктах, що поблизу з адмінмежею до інших областей… Військові РФ продовжують виловлювати чоловіків”, – йдеться у повідомленні.

Як зауважили в ОДА, через відсутність Інтернету місцеве населення майже не володіє поточною інформацією на фронті. Тому окупанти не втрачають можливості маніпулювати громадською думкою.

“Втім, при настільки значних втратах їм вдається лише приховати точну кількість загиблих. Переповнені лікарні і морги місцеві жителі бачать щодня”, – зазначаєтся у повідомленні.

Однак, ЗСУ відіб’ють усі території України, незалежно від рівня складності. Окупантам не місце на нашій землі.