Прем’єр-міністр Денис Шмигаль отримав посаду 4 березня цього року. На початку червня президент Володимир зеленський оцінив перші три місяці роботи оновленого уряду.

Про це повідомляє “Українська правда”.

За словами державного лідера, вибір нового прем’єра був важким завданням.

“Коли ми шукали прем’єр-міністра, ми запитували – де ми можемо взяти прем’єр-міністра? З діючих міністрів, з діючих губернаторів чи з бізнесу? Ось і все. Він був головою Івано-Франківської ОДА, він трішечки попрацював міністром регіонального розвитку, пам’ятаєте? Ми побачили – от реальна кандидатура є”, — пояснив Зеленський в інтерв’ю.

Попередником Шмигаля був Олексій Гончарук — наймолодший на цій посаді за всі роки незалежності України. Він працював з 29 серпня 2019 року.

На питання про задоволеність від дієвості нового прем’єр-міністра та, відповідно, представників Кабміну загалом Зеленський відповів:

“Да, він непоганий”.

Нагадаємо, 2 серпня торік український президент представив Шмигаля як нового очільника Івано-Франківської ОДА. Це сталося під час робочої поїздки лідера до регіону.

Шмигаль очолив уряд у драматичний момент — початок епідемії коронавірусу COVID-19, коли треба було розробляти план боротьби, вводити карантин по всій країні.