На території РФ підірвано склад із боєприпасами, який розташований у населеному пункті Барсово, Володимирської області РФ. Пожежа на російському арсеналі головного ракетно-артилерійського управління Міноборони РФ

Про це з посиланням на військові джерела повідомив журналіст Роман Цимбалюк.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook він зазначив, що пожежа сталася на складах комплексного зберігання ракет, боєприпасів та вибухових матеріалів військової частини 55443. Внаслідок пожежі почалася детонація боєприпасів, що спричинила знищення кількох сотень ПТРК, а також снарядів до них. Джерела повідомляють про щонайменше трьох загиблих російських військових.

За даними росЗМІ, пізніше кількість жертв вибуху на складі боєприпасів у військовій частині селища Барсово зросла до 5 осіб. За даними цілої низки військових експертів, знищення складів з боєприпасами завдає серйозної шкоди російському наступу на Донбасі. Журналіст видання The Kyiv Independent Ілля Пономаренко на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter повідомив, що за останні кілька днів ЗСУ знищили близько 20 військових об’єктів у глибині російського тилу на Донбасі.

“Тільки за останні кілька днів (тиждень або близько того) українські сили знищили близько 20 військових об’єктів у глибині російського тилу на Донбасі – великих складів боєприпасів, штабів тощо, що дуже помітно. Ударна кампанія продовжується, серйозно підриваючи російські можливості” , – зазначив він.