Президент Володимир Зеленський провів зустріч з новообраними народними депутатами від партії “Слуга народу” і попередив їх про неприпустимість пропуску пленарних засідань або “договорняків”.

Про це Зеленський розповів журналістам після зустріч.

Зустріч відбулася у Трускавці, де майбутні нардепи проходять тижневе інтенсивне навчання від “Київської школи економіки”.

“У нас дуже багато законопроектів. Ми хочемо, щоб вони розуміли, наскільки серйозна на них відповідальність. На них така відповідальність, що вони не мають права не ходити на роботу або дзвонити про щось домовлятися з кимось. Щоб вони про це навіть не думали… Я не хочу і не буду впливати на партію, на Верховну Раду, але якщо до нас дійдуть такі чутки, то у нас буде дуже серйозна розмова з депутатами”, – зазначив Зеленський.

Також, Зеленський обговорив із майбутніми депутатами від “Слуги народу” їхнє навчання та кадрові питання у новій Верховній Раді.

Про це повідомив голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков за результатами зустрічі.

За його словами, президент під час зустрічі обговорив навчання, яке проходили майбутні народні депутати. “Наша політична сила провела вперше, якщо я не помиляюсь, в історії нашої держави таке навчання для майбутніх народних депутатів. Що є найбільш головне – це не єдине навчання, яке має на сьогодні місце”, – заявив він.

“Також в рамках внутрішньо партійної дискусії, яка велась протягом тижня, були озвучені наші кадрові пропозиції щодо майбутніх посад, які буде пропонувати партія “Слуга народу” у Верховній Раді”, – додав Разумков.

Варто зазначити, що новий Кабінет Міністрів до 15 вересня подасть до Верховної Ради 9-го скликання законопроект про державний бюджет на 2020 рік. Про це в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» сказав майбутній народний депутат від «Слуги народу» Данило Гетманцев.

«До 15 вересня, очікуємо, що новий уряд внесе до парламенту бюджет», – заявив він.

Згідно з Бюджетним кодексом України, Кабінет міністрів України затверджує і подає в парламент до 15 вересня проект закону про державний бюджет на наступний рік.

Нагадаємо, За підрахунками 100% голосів на позачергових парламентських виборах “Слуга народу” отримала найбільшу кількість голосів – за неї проголосували 43,16% осіб. Крім того, представники цієї політсили перемогли у більшості мажоритарних округів. Відтак, у новому парламенті до пропрезидентської фракції увійдуть 254 народні обранці.