В Головному управлінні розвідки України повідомили про те, що РФ готує спецоперацію «Майдан – 3».

Вона досягне своєї кульмінації у березні – травні 2024-го року. Протягом найближчих тижнів ворог планує кинути максимум зусиль на розповсюдження деструктивних для світової безпеки наративів.

Російські зусилля спрямовані на розпалювання конфліктів як у Україні, так і в інших країнах світу, де виражається підтримка нашої країни. їхня мета в Україні — деморалізувати українців та посіяти паніку серед населення.

«Мета росіян всередині України – деморалізувати українців, посіяти паніку серед населення, вбити клин між військовослужбовцями та цивільними, розсварити усіх з усіма, в тому числі представників політичного керівництва країни, громадянського суспільства. Російські спецслужби мають великий досвід у сфері ведення гібридних воєн. На інформаційні атаки проти України вони витрачають не менше, ніж на конвенційну війну. Як повідомляв Комітет з питань розвідки при Президентові України, у листопаді минулого року, в рамках спецоперації “Майдан — 3” на поширення антиукраїнських настроїв лише на платформі Телеграм росія витратила майже 250 млн доларів. Натомість загальний бюджет операції склав астрономічні 1,5 млрд доларів. Це – найдорожча “акція” російських спецслужб в історії», — йдеться в повідомленні.

Крім того, в ГУР наголосили, що росіяни через власних агентів впливу в Україні та по всьому світу робитимуть ставку на організацію різноманітних протестних акцій, свідомо дискредитуватимуть процес обміну військовополонених.

«За задумом ворога, на першу половину червня ситуацію в нашій державі вдасться розхитати і тоді, скориставшись ситуацією, Україні буде нанесено військову поразку на Сході, в цьому і є ключова ідея їх операції», — підсумували в розвідці України.