Місцеві канали пишуть, що смт.Борова на Харківщині, яке буквально вчора було у сірій зоні вже під контролем ВСУ. Разом з тим подібні дані з’явились і про населений пункт Шийківка.

Чекаємо на офіційне підтвердження!

Водночас, бійці 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади показали фото українського прапора на найвищій точці Миролюбівки, що на Херсонщині. Село з боями звільнили штурмовики «Закарпатського легіону».

Якщо подивитись на мапу бойових дій, ЗСУ вже недалеко від Лисичанська. Крім того, українці звільняють території і на Півдні країни, а це означає, що в окупантів не вистачає сил тримати кілька напрямків.

Таку думку українському телеканалу висловив керівник Центру військово-правових досліджень, військовий експерт Олександр Мусієнко. Раніше він розповів про те, що росіянам наказали стояти до останнього на Херсонщині.

Мусієнко зазначив, що Інститут вивчення війни дає інформацію і висновки про те, що Путін жертвує Східним напрямком, і у пріоритеті зараз Херсонський і Запорізький напрямки. Однак насправді російських сил на тимчасово окупованих територіях України не вистачає для того, щоб в однаковій мірі тримати удар по всіх напрямках.

Їм просто не вистачає нині сил, тому вони їх перекидають. Для нас це відкриває можливості для перехоплення ще більшої ініціативи,– зауважив військовий експерт.