Фронтмен студії "Квартал 95" Володимир Олександрович Зеленський який на сьогодні є потенційним лідером в майбутніх президентських виборах в Україні згідно заяви головного редактора видання "Лівий берег" Соні Кошкіної виступив на закритому дні народженні президента футбольного клубу "Динамо" Київ Ігоря Суркіса.

За даними журналіста вартість даної послуги склала $ 110 тисяч. Про що журналіст Соня Кошкіна заявила на своїй сторінці в Facebook.


"На дні народження Ігоря Суркіса завжди відбувається щось цікаве. […] Цього разу гостей торжества розважав … Володимир Зеленський. Уявляєте, так: потенційний кандидат в Президенти веселить українську" знать ". Народ жує, чавкає, випиває і хихикає в проміжках … "- написала вона.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання
 
Пізніше на своєму Telegram-каналі Кошкіна додала інформацію про деталі святкування дня народження Суркіса. Кошкіна зазначає, що на даному вечорі Володимир Зеленський мав напружену розмову з мером Києва Віталієм Кличком.

"З Віталієм Кличком у них, до речі, знатна пікіровка відбулася. Кличко ж на нього міцно ображений (але про це трохи пізніше)", – додала вона.