Запланована на сьогодні, але скасована спільна з “ДНР” інспекція позицій ЗСУ під Горлівкою перенесена через позицію представників самопроголошеної “ДНР”.

Про це заявив глава української делегації в ТКГ екс-президент Леонід Кравчук.

За його словами, у представників “ДНР” з’явилися додаткові вимоги в проведенні спільної інспекції. Вчора була домовленість провести інспекцію в Шумах, а сьогодні в число населених пунктів додалися ще кілька, повідомляє PavlovskyNews.

Кравчук також заявив, що противник хоче зробити з цього якесь “шоу”. І додав, що українська сторона вже направила лист спецпредставникові ОБСЄ в ТКГ Хайді Грау з проханням провести додаткові консультації.

Відзначимо, що з альтернативної версії, яка існує в політичних колах, інспекцію скасували через погрози “партії війни”, яка вже заявила сьогодні про зраду Зеленського.

Нагадаємо, на минулому тижні глава “ДНР” Денис Пушилін Денис Володимирович наказав обстріляти позиції ЗСУ біля населеного пункту Шуми (під Горлівкою). На його думку, українські підрозділи, всупереч умовам перемир’я, риють там траншеї і зміцнюються.

А 9 вересня на екстреному засіданні ТКГ по Донбасу сторони домовилися про проведення спільної інспекції українських позицій.

У четвер стало відомо, що інспекція не відбудеться.