Заступник помічника державного секретаря Сполучених Штатів Америки Джордж Кент, який відповідає у Держдепартаменті за політику США щодо України, назвав нашу державу “опорою східнослов’янського світу”.

У своєму інтерв’ю для видання “Голос Америки” він відзначив, що ця роль завжди була добре зрозуміла представникам міжнародної спільноти. Усе тому, що для них вона є доволі важливою та символічною.

“Я думаю, що важливість України ніколи не була недооцінена – навіть сторонніми людьми, які можуть не стежити щодня за деталями. Мій колишній професор Збігнєв Бжезінський якось сказав, що якщо Україна досягне успіху, це дасть справжній імпульс для реформ у Росії в довгостроковій перспективі”, – пояснив Кент.

Чиновник зазначає, що у Сполучених Штатах високо цінують кожну заслугу України і саме тому важають за необхідне сфокусувати свою дипломатію на допомозі нашій країні.

Також заступник помічника держсекретаря США визнав, що українці наділені великим потенціалом у галузях інформаційних технологій, агробізнесу та розвитку громадянського суспільства.

“І ми хочемо підтримати це, щоб Україна досягла власного успіху. Ми також розуміємо, що якщо Україна досягне успіху, то інші країни далі на сході зрозуміють, що багато неправдивих тверджень Росії просто не відповідають дійсності”, – підсумував Кент.

Додамо, що в інтерв’ю Кент також зазначив, що президент США Джо Байден найближчим часом може зателефонувати главі України Володимиру Зеленському. Дипломат наголосив, що дзвінок, враховуючи його символічність, має бути підкріплено діями, й закликав нашу державу до проведення правильних реформ.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.