Росіяни вичерпали сили у боротьбі за Бахмут й навіть не роблять спроб штурмувати українські позиції в напрямку Часового Яру. Утім, місто просто намагаються стерти обстрілами під нуль.

Про це розповів військовий 93-ї бригади Холодний Яр із позивним «Талісман».

На його думку, окупанти не штурмуватимуть українські позиції в Часовому Яру, оскільки всі дороги тут контролюють українські війська. Окрім того, наші сили загнали окупантів у «мишоловку», тобто Бахмут, де вороги зазнали надто великих втрат.

«Тут так само як і в Бахмуті снарядами стирають все. Спочатку доми, потім висотки. Єдине, що вони можуть — це стирати місто під нуль…», — коментує Талісман.

Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо

Він також вважає, що Часів Яр не повторить долю Бахмута, а зайти туди російським окупантам буде складно. На питання, якщо ж таки будуть наступати — у бійця відповідь коротка — «фланги підрізаються і стискається кільце. І до побачення».

«Вагнери, поспішили замінитися і вийти з Бахмуту. Щоби потім, коли ми візьмемо свою землю, те, що наше по-праву, будуть виправдовуватися і звинувачувати регулярні війська», — зазначає воїн.

Хлопці розповідають, що у місті серед цивільних також залишилося багато «ждунів». Вони завдають багато труднощів, бо здають позиції українських військових.

Населений пункт значно зруйнований. Від деяких домів нічого не лишилося. Тому зрозуміло, що лишатися в місті цивільним небезпечно.