Народний депутат Гео Лерос, який 7 жовтня оприлюднив частину записів розмов нібито нардепа від “Слуги народи” Миколи Тищенка і бізнесмена Дениса Комарницького, запевняє, що у фракції назріває скандал.

Про це заявив Лерос у Facebook

Пряма мова Лероса: “Поки Зеленський з Єрмаком в романтичній подорожі, у фракції назріває скандал”.

Лерос оприлюднив скріншоти фракційного чату.

Зокрема, у ньому нардеп монобільшості Богдан Яременко погрожує вийти з партії: “Якщо партія не реагуватиме на “плівки Тищенка”, я публічно вийду з неї. Бути підпорядкованим по партійній лінії рекетиру, який обговорює плани дискредитації правоохоронних органів та організацію замахів на колег – нижче моєї гідності”.

Пока Зеленский с Ермаком в романтическом путешествии, во фракции назревает скандал.

Опубликовано Geo Leros Среда, 7 октября 2020 г.

7 жовтня Гео Лерос оприлюднив другу частину записів розмов нібито нардепа від “Слуги народи” Миколи Тищенка і бізнесмена Дениса Комарницького, під час яких ті обговорюють можливий напад на Лероса.

Тищенко заявив, що звернувся до СБУ, щоб вони надали держохорону Леросу.

Нагадаємо, 26 червня журналісти Bihus.Info з посиланням на документи, надані нардепом Гео Леросом і на свої джерела, повідомили про те, що компанії, пов’язані з Денисом Комарницьким, в останні роки регулярно отримували в Києві великі підряди на будівництва та реконструкції від комунальних підприємств, а сам Комарницький тепер залучений в мерську кампанію “слуги народу” Миколи Тищенка.

Лерос передав журналістам Bihus.Info копії документів, які “могли перебувати на комп’ютері офісу так званого “смотрящего” за Києвом Дениса Комарницького”, де в жовтні 2019 року силовики провели обшуки.

Серед документів – “меморандуми” і “понятійні угоди”. Основними фігурантами в документах виступають Денис Комарницький – соратник ексмера Києва Леоніда Черновецького, якого зараз ЗМІ називають “смотрящим” по Києву, його “попередник”, соратник і зараз нардеп від ОПЗЖ Вадим Столар, син екс-мера Степан Черновецький і інші відомі забудовники.

2 жовтня Лерос оприлюднив шматки записів розмов, які, за його твердженням, вказують на те, що президент Володимир Зеленський і голова його офісу Андрій Єрмак покривають корупційні дії Дениса Комарницького у Києві.

Тищенко назвав записи, оприлюднені нардепом Гео Леросом, щодо його контактів із “смотрящим за Києвом” Денисом Комарницьким погано зробленим фейком і “муральщиною”.