Українські військові знищили три човни з диверсійно-розвідувальними групами окупантів.

Про це повідомляє речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

“Обстрілів ворога стає ще менше, за кількістю це 60+, але використовують вони набагато менше снарядів. Понад 300 снарядів на 60 обстрілів — це значно нижча щільність, ніж була. Певною мірою це відбувається і внаслідок нашої бойової роботи», — резюмувала Гуменюк.

За словами речниці, за добу українські військові знищили два польові пункти боєпостачання росіян та три човни з диверсійно-розвідувальними групами на півдні України.

Крім того, вона проінформувала про те, що російські війська на лінії фронту продовжують авіаційний терор. Лише за останню добу окупанти завдали три удари керованими авіабомбами. Однак артилерійських обстрілів російських загарбників на південному напрямку фронту стає менше.

Зазначимо, що ворожі диверсанти періодично намагаються проникнути на підконтрольну Україні територію. Найчастіше такі випадки фіксують у Херсонській, Харківській Чернігівській та Сумській областях.

Зокрема, 25 вересня у Куп’янському районі Харківської області, будуючи лінію фортифікацій на російській стороні, загарбники проникнули на територію України та почали зводити укріплення поблизу кордону. Однак прикордонники «Сталевого кордону» разом з бійцями ЗСУ витіснили окупантів за межі України.

Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.

«Кількох загарбників ліквідували прикордонні снайпери, а коли вороги почали тікати з території України, наші захисники відкрили вогонь із танків та мінометів», — розповіли у ДПСУ.