Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія у прямому ефірі на телеканалі “Україна” під час програми “Свобода слова Савіка Шустера” висловився з приводу останніх чуток про розкол фракції “Слуга народу”.

За його словами, багато хто плутає внутрішньофракційну дискусію з розколом монобільшості.

“Тут Ігор Валерійович [український бізнесмен Ігор Коломойський], на жаль, не ньюсмейкер. Я це чую із другого дня роботи Верховної Ради. Кожен, хто хоче цікавитися політикою, ставить таке запитання. А потім ми виходимо, люди на табло бачать 226 [голосів] від “Слуги народу”, і питання сам собою відпадає”, – сказав він.

Дискусії ведуть із багатьох питань, оскільки у фракції представлено людей із різних регіонів, із різними думками й ціннісною шкалою, пояснив Арахамія. За словами нардепа, у складі “Слуги народу” є люди, які при нагоді працюють на політичних опонентів.

“Це може зашкодити електоральним симпатіям “Слуги народу” чи команді президента [України Володимира Зеленського]”, – заявив нардеп.

Нагадаємо, раніше Українська правда з посиланням на неназваного депутата із партії “Слуга народу” повідомляла про те, що за допомогою загрози дострокових парламентських виборів Коломойський може змусити Зеленського «поділитися владою» з «перевіреними професіоналами». Йдеться про призначення на посаду прем’єра або віце-прем’єра Ігор Палицю, який є партнером олігарха.

“Не секрет, що у Коломойського є багато своїх у “Слузі”. Зараз їх ще побільшало: комусь помогли, комусь “принесли”. Думаю, у нашій фракції у нього уже людей під 40. Якщо додати сюди “За майбутнє”, то в Раді Коломойський може зібрати 60-70 голосів”,- зазначив один із депутатів.

За даними джерел, тривають перемовини між Офісом президента і депутатською групою “За майбутнє”, якою опікується у Раді партнер Коломойського Ігор Палиця.

“Бєня трохи шантажує Зеленського, що виведе своїх зі “Слуги народу” і розвалить коаліцію. А натомість пропонує “посилити” її за рахунок входження групи “За майбутнє”, – розповідає джерело.

Зараз до складу фракції “Слуга народу” входить 246 депутатів.