Швидше за все депутати від партії “Слуга народу” проведуть виїздне засідання 21, 22 і 23 жовтня. Депутати усією фракцією поїдуть на Донбас.

Про це пише Telegram-канал Pavlovsky News, а також повідомляє “Политика Страны”

Як повідомив народний депутат від пропрезидентської фракції Олександр Качура, спочатку поїде перша половина, потім – друга. “Слуг народу” розвезуть по всій лінії розмежування.

У той же час джерела «Страны» у фракції говорять, що бажають їхати не все.

“У чаті формують списки тих, хто їде. Дата – 21 жовтня. Багато хто їде, але багато проти – через зростання хворих коронавірусів. Деякі вважають, що перед місцевими все ж не варто їхати. Але поки збираються “, – сказало «Стране» джерело.

Відзначимо, що судячи з усього «слуги» зараз будуть кидати чималі зусилля для збільшення свого рейтингу на Донбасі (де вони сильно поступаються ОТЗЖ). Включили питання по СЕЗ Донбасом в опитування Зеленського. А ось тепер і фракцію туди відправляють.

Втім, можна згадати, що поїздка «слуг» вже планувалася одного разу, але зірвалася через відсутність достатнього числа бажаючих.

Telegram канал PavlovskyNEWS, повідомляє, що швидше за все їхати депутати будуть поїздом.

“Добиратися будуть поїздом. Причому їде вся фракція. Як повідомив нашому телеграм-каналу нардеп від пропрезидентської фракції Олександр Качура, спочатку поїде перша половина, потім – друга.” Слуг народу “розвезуть по всій лінії розмежування”, – йдеться в повідомленні.

Офіційних заяв про поїздку фракції «Слуга народу» на Донбас і скасування засідання Ради, на якому повинен виступити президент Володимир Зеленський, поки немає.

Нагадаємо, в кінці вересня лідер фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив, що фракція проведе виїзне засідання на Донбасі. Поїздку запланували на 2-3 жовтня, але потім скасували через коронавіруса і лісові пожежі.