Колишній голова Державної фіскальної служби Роман Насіров, для якого суд скасував зобов'язання носити електронний браслет, йде у президенти. Про це він заявив в інтерв’ю Каті Осадчій у програмі "Світське життя".

Насіров разом з дружиною відвідав Віденський бал у Львові, але, за його словами, перед тим, як поїхати туди, йому потрібно було взяти дозвіл на це.

Після суда над ним, екс-керівник українських фіскалів вирішив "стати публічною людиною".

"Я вирішив стати публічною людиною. Немає що приховувати, в мене і до того не було, що приховувати, а тепер так точно", – зазначив колишній нардеп.

 

Насіров розповів, що він багато років працював на високопосадових комерційних посадах, і за цей час він заробив достатньо багато грошей.

Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

"На ці гроші я міг жити і в той час, коли я працював народним депутатом, і на посаді голови державної фіскальної служби України. Бо, коли я був народним депутатом, то отримав десь чотири  з половиною тисячі гривень. Коли я був головою державної фіскальної служби, мені повинні були платити десь дванадцять тисяч гривень", – сказав екс-очільник ДФС.

Він додав, що цих запасів вистачає й "досі тримати себе на плаву".

Також Насіров зазначив, що останні півроку він займається публічною і політичною діяльністю. І на цьому він зупинятися не збирається. Крім того, Насіров заявив, що він йде у президенти.

"Моя кандидатура буде одною з кандидатів на пост Президента України", – зазначив екс- голова фіксалів.

Насіров налаштований рішуче і він впевнений, що у нього є всі шанси обійняти цю посаду.