Вчора Кіра Найтлі прийшла на вечірку Chanel J12 в Парижі у молочному платті в підлогу, яке не змогло приховати помітний животик.

Для актриси це друга вагітність. Дочку Едді Кіра народила 4 роки тому. Батько обох малюків – британський музикант, вокаліст та клавішник лондонської нью-вейв групи Klaxons Джеймс Райтон.

Пара почала зустрічатися в 2011 році. Кіра і Джеймс одружилися  через два роки. Церемонія відбулася у Франції, і провів її мер містечка Мазан. Гостями стали батьки пари, родичі і найближчі друзі. Наречена з'явилася в простому платті Rodarte, яке придбала для премії BAFTA в 2008 році. А наречений був у неформальному костюмі.

Я не з тих дівчат, які з дитинства мріють про білу сукні. І що тут такого грандіозного? Ти просто кажеш «так», а потім можеш випити і повеселитися, – зізналася Найтлі.

У весільний ранок до дому Найтлі доставили величезний контейнер. У ньому був весільний подарунок Джеймса: столітнє дерево! Від такого сюрпризу Кіра прийшла в захват.

Після народження дочки Кіра заявила, що не збирається відмовлятися від кар'єри актриси і сидіти цілими днями біля ліжечок дітей.