Голову Тернопільської облради спіймали п’яним за кермом.

Тернопільські автомайданцівні звинувачують голову Тернопільської облради Віктора Овчарука в тому, що він керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Про це сьогодні написав у Facebook голова тернопільського осередку ВО «Автомайдан» Ігор Василів, розповідає Корупція. Інфо

«Віктор Овчарук вчора був затриманий за кермом патрульною поліцією з дуже явними ознаками алкогольного сп’яніння. Проте, відмовився від проходження медосвідчення», – написав Ігор Василів.

За даними активістів, голову облради затримали в Тернополі на вулиці І.Франка, 21.

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук він повідомив, що подія ця трапилася ще вчора на вулиці Івана Франка. Віктор Вікторович нібито заздалегідь почав чи то проводжати старий, чи то зустрічати новий рік, про що свідчив специфічний запах. Але від медичного освідчення чиновник відмовився. Що, згідно із законодавством, підтверджує факт алкогольного сп’яніння.

Повторюся, що хоча з моменту нібито затримання Віктора Овчарука минула майже доба, правоохоронці не підтвердили і не спростували цей факт. Сам Віктор Володимирович усе заперечує. Він натякає, що за кермом міг бути його водій, хоча стовідсоткової впевненості нема.

Ситуація чимось починає нагадувати випадок з екс-головою обласної адміністрації Валентином Хоптяном, але у меншому масштабі. Тоді сталася трагедія, а тут, можна сказати, – дрібне хуліганство. Але і тоді, і тепер шукали не винного, а крайнього.

А тепер, враховуючи, що офіційної інформації нема – кілька припущень. Якщо це правда, то Віктор Вікторович, як серйозний, відповідальний політик проєвропейського рівня мав би сам подати у відставку. Але хто у Тернополі зустрічав серйозних політиків, та ще й європейського рівня? Тому залишимо на хвильку голову у спокої. Його і без цього зараз голова болить.

Поговоримо про дії правоохоронців. Якщо цей випадок був, чому про нього до цього часу не повідомили громадськість? Якщо ж ні – чому нема офіційного спростування? Адже люди хвилюються. А свята не за горами. І як тоді налягати на майонез і шубу, якщо достеменно невідомо, чи був Віктор Овчарук у стані алкогольного сп’яніння чи ні? Це ж ніякий шматок у горло не полізе.

І знову ж таки, якщо таке трапилося, то нашим правоохоронцям доведеться здати серйозний екзамен на професійну зрілість. Якщо доведуть справу до кінця – честь їм і хвала. Можна вважати, що у цій країні справді відбуваються позитивні зміни. Якщо ж ні – невже це справді когось здивує?