На Сихові та в районі Стрийської–Наукової активізувалися догхантери.

На снігу розсипають невідому речовину, нібито отруту. А в соцмережах вже повідомляють про летальні випадки, розповідає Корупція. Інфо

Хвилюється за свого піврічного стаффордширського тер'єра і львів’янин Сергій. Він мешкає в районі злощасної Стрийської-Наукової. Запевняє, його собаку не вперше намагаються отруїти. Ані поліція, ні ЛКП «Лев» нічого не роблять.

«Під мої двері кидали фарш з отрутою. Я викликав поліцію, однак зіткнувся з абсолютними бездіяльністю та байдужістю. Попри  написані три заяви в поліцію, вони навіть не взяли на експертизу цей фарш. І зараз знову дуже багато тварин труяться на вулицях міста, а реакції від ЛКП «Лев» жодної немає», – розповів Сергій.У ЛКП «Лев» переконують, не мають повноважень, щоб затримувати догхантерів.

Додає директор Оксана Кошак: «Це ветеринарно-стерилізаційний центр, який працює за методом відлов–вакцинація–стерилізація–прилаштування, або відпуск тварини на місце відлову. 

Ми зараз не будемо загадувати, що це може бути за речовина. Ми закликали не бути байдужими. Просимо цю речовину приносити до нас, ми подамо її на дослідження».

І це не дератизація. Комунальникам теж невідомо, хто і навіщо порозсипав речовину. А у поліції відхрещуються, потрібно заяву, тоді візьмуться за роботу. Та в будь-якому випадку, якщо песику після прогулянки стало зле, необхідно негайно звертатися до лікаря.

«Дезорієнтація, прострація, висока температура… але існує антидот, вколюють вітамін В-6 у великих дозах», – розповів ветеринар Остап Копій. До речі, Громадський сайт «ФОРПОСТ» оголосив винагороду у 1000 гривень за інформацію про догхантерів. Контактувати можна на сторінці у Фейсбуці.