30 червня, у Львові відбулась урочиста хода військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади з нагоди повернення із зони бойових дій, передає Корупція.Інфо

О 10:00 від військової частини на Стрийській, де локалізується 80-та окрема десантно-штурмова бригада, колона військових вирушила ходою по вул. Героїв Майдану, пише Варта1.

Далі через вул. Сахарова-Коперника до проспекту Свободи. Біля пам'ятника Шевченкові об 11:00 розпочалась церемонія зустрічі військових.

У заході взяли участь понад тисяча військових та їхні рідні. За маршрутом ходи відбувалось ситуативне перекриття руху транспорту.Протягом дня також відбудуться тематичні виставки. Зокрема, у палаці культури ім. Гната Хоткевича буде виставка про оборону луганського аеропорту. А на просп. Свободи біля пам'ятника Шевченку розташують виставку про 80 ОДШБр.

Популярне: "Петре Олексійовичу, а де ви лежите на цьому фото?": Відомий журналіст висміяв Порошенка у Мережі

О 16:00 на площі навпроти Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28) розпочнуться Всеукраїнські змагання з багатоборства "Ігри Героїв".