Водії вимагали відшкодування за пільгові перевезення

У Львові під стінами міської ради мітингували водії громадського транспорту. Вони вимагали від міського голови Андрія Садового запровадити кількісні або часові обмеження на проїзд пільговиків. Про це повідомляє "5 канал", передає Корупція.Інфо.

Як зазначається, у Львові на рейс не вийшли близько 300 маршрутних автобусів. Головною вимогою кермувальників було відшкодування за пільгові перевезення.

"Нас вже допекли ті посвідчення. Працювати вже нема сенсу, оскільки заходить десять чоловік, а з них платить – двоє. Рентабельності нема ніякої", – каже водій Ігор Головка.

Як повідомляється, своє звернення водії адресували міському голові Садовому. У міськраді питання вже пообіцяли розглянути відповідне питання на сесії , яка запланована на 14 вересня.

"Перш за все, ми створимо робочу групу. Ця робоча група поспілкується з перевізниками, поспілкується з тими людьми, які сьогодні подали свої звернення, й інженерна профільна комісія, яка вже є, буде це рішення виносити на сесію міської ради", – зазначив міський голова Львова.