собака 2

Винахідливий львів’янин разом зі своїм товаришем по чарці додумалися, як щодня мати на пляшку горілки, не докладаючи зусиль.

Для цього вони вирішили використовувати безневинного пса, якому на шию надягнули нашийника з синьо-жовтою стрічкою,  а поруч поставили тарілочку з водою і коробку з надписом українською та англійською мовою: «Допоможіть мені! Гав-гав-гав!».

собака 1

 

Жалісливі перехожі не проходять мимо і кожен намагається кинути до коробки хоча б гривню, перешіптуючись: певно, на притулок для тварин збирають, а це діло благородне – не алкоголікам же на пляшку, – пише журналіст-очевидець.

Дана ситуація викликає обурення, що супруводжується запитанням: чи не є такий вид жебрацтва шахрайством і жорстоким поводженням з тваринами.На жаль, ми, зоозахисники не маємо важелів впливу на такі ситуації, – розводить руками заступник керівника Львівського товариства захисту тварин Максим Підболячний. – Потрібно звертатися в міліцію, однак наша міліція, самі знаєте, не хоче розслідувати жорстоке вбивство тварин, а тут – тим паче. Хіба підходити до проблеми комплексно – це і жебрацтво, і жорстоке поводження з твариною, і, можливо, шахрайство, адже люди кидають гроші зовсім не на ті потреби, про які думають, а на пляшку. Можливо, якби кілька небайдужих перехожих зателефонували на «102» і викликали наряд, щоб в тих чоловіків перевірили хоча б документи, то щось і можна було б змінити.


Однак в міліції взагалі не вбачають проблеми, адже карати за жебрацтво у нас не мають права.

Треба спочатку довести, що ці люди збирають гроші не на притулок для тварин, а для себе, – говорить речник обласної міліції Львівщини Світлана Добровольська. – Крім того, кидати пожертви перехожих ніхто не змушує.

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на PRESS.ЦЕНТР.UA