Заступник міського голови Львова Геннадій Васьків уже другий тиждень перебуває на лікарняному із опіками обличчя, спричиненими невідомою рідиною, яку на нього вилили активісти під час засідання виконавчого комітету.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Незважаючи на очевидні факти та докази нападу, винного все ще не покарано, а псевдоактивісти продовжують погрожувати працівникам мерії та чинити безчинства», – сказано у повідомленні.

«29 травня в середу псевдоактивісти виламали двері до міської ради. Почалася штовханина та бійка. Протестувальники кинули на землю директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євгена Бойка та застосували до нього силу. Відтак, його госпіталізували із травмою селезінки та ознаками черепно-мозкової травми. Також під час штурму псевдоактивісти побили кількох працівників Муніципальної варти та виламали двері в Центр надання адміністративних послуг. Ще одній вагітній працівниці міської ради у зв’язку з подіями стало погано, для неї викликали «швидку» та надали необхідну допомогу. 

Проте не все так однозначно. Журналісти знайшли ймовірні докази того, що один із заступників міського голови Львова – Геннадій Васьків не отримав, а лише імітував опіки.

Про це йшлось у прямому ефірі «Народного толк-шоу».

Зокрема, підтверджує це той факт, що крісло, на якому сидить потерпілий Васьків на опублікованому фото, насправді «дуже схоже» на те, яке стоїть у салоні краси його ж дружини. І хоч сама жінка інформацію спростовує, втім і протилежних доказів на прохання журналістів не надала. До того ж, знімальна група поговорила і з професійним гримером, яка теж підтвердила здогадки: «Такі речі абсолютно реально виконати, оскільки є спеціальні засоби. Є рідкий латекс, яким покривають лице, він висихає до певної консистенції, після чого можна створити ефект рваної шкіри, і, маючи спеціальні навики, можна все це розмалювати»

Варто також зазначити, що жодних довідок від медиків про стан здоров‘я чиновників чи висновків поліції, щодо того, чим облили чиновників у мерії Львова, досі не надали.