Лідер Радикальної партії Олег Ляшко має намір домагатися відставки та притягнення до кримінальної відповідальності в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, передає Корупція.Інфо

Про це він заявив в ефірі телеканалу "Україна", коментуючи обшук у свого помічника Олександра Богачова, якого НАБУ підозрює в тому, що він нібито пропонував хабар Супрун за постачання медобладнання.

«Ця Супрун реально хвора на голову! Колись вона мені написала лист, щоб я не звертався до неї за допомогою для громадян, хоча це мій прямий обов'язок і вимога закону. Тепер Супрун написала в НАБУ заяву на мого помічника Олександра Богачова, який ходив до неї за моїм дорученням вибивати мамограф для лікарні в Вишневому, де дуже високий рівень онкозахворювань. І сім озброєних ідіотів з НАБУ сьогодні вранці увірвалися з обшуками до Сашка додому », – написав він.

Політик назвав звинувачення на адресу свого помічника "вигадками і політичними інсинуаціями".

"Наша команда вимагає відставки Супрун. У народі її називають" доктор Смерть ". У результаті так званої реформи, яку проводить ця" доктор Смерть ", мільйони українців позбавлені можливості отримувати медичну допомогу … Для помсти вона придумала якийсь хабар" , – заявив він.

"Мій помічник за моїм дорученням і за зверненням мера Вишневого домагався, щоб в лікарню Вишневого встановили новий мамограф, оскільки там високий рівень онкозахворювань. Вони беруть собі в кишені, гребуть на офшорні рахунки, а за те, що ми добиваємося, щоб у лікарнях було нове обладнання, щоб українці мали можливість лікуватися, нас звинувачують у тому, що ми даємо хабарі ", – обурився лідер РПЛ.

Ляшко пообіцяв, що наступного тижня РПЛ усією фракцією прийде на засідання уряду вимагати скасування призначення Супрун.

"Ми звернемося до НАБУ і генпрокурору, щоб залучити її до відповідальності", – додав він.
 

Популярне: Водій маршрутки закрив 4 річну дівчинку в салоні і не відпускав до матері, до тих пір …