666405

Заступник генерального прокурора України, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе розповів про процес розслідування розкрадання нафтопродуктів структурами, які пов’язані із олігархом Сергієм Курченком.

Про це Сакварелідзе написав на своїй сторінці в Facebook.

"На даний момент прокурори і поліцейські Одеської області проводять обшуки в офісах і за місцем проживання як колишніх, так і діючих керівників і засновників ДП ​​"Укртранснафтопродукт", а також чотирьох інших пов'язаних з ними підприємств в Житомирі, Києві, Коростені, Миколаєві та Херсоні", — проінформував заступник генпрокурора.Також, а його словами, суд арештував понад 100 мільйонів, які були отримані в результаті реалізації цих нафтопродуктів.

"Також за клопотанням наших співробітників суд наклав арешт на понад 100 мільйонів гривень, які були отримані в результаті реалізації цих нафтопродуктів. Вчора правоохоронці пред'явили представникам державного підприємства і банку рішення суду, згідно з яким вони протягом наступних декількох днів зобов'язані перерахувати ці кошти на розрахунковий рахунок Головного управління Національної поліції в Одеській області. У нас є вагомі підстави вважати, що ці кошти були вкрадені, їх там немає і бути не може. Хоча дуже хотілося б вірити у зворотне. Слідство покаже", — зазначив Сакварелідзе.