Огляд в редакції газеті "Вести" пов'язаний з матеріалами останнього журналістського розслідування, яке пов'язане з військовим прокурором Анатолієм Матіосом, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ця історія розчулить кожного! Врятував від Голокосту і прожив з нею все життя. Від подробиць мурашки по тілу

Про ец повідомив головний редактор газети «Вести» і шеф-редактор сайту видання Оксана Омельченко в ексклюзивному коментарі телеканалу NewsOne.

"Наше пояснення одне: це пов'язано з резонансними матеріалами останнього розслідування, яке було пов'язане з військовою прокуратурою, особисто з Матіосом про його доходи та витрати, про його діяльність у військовій Прокуратурі ", – заявила головред.

За її словами, це вже четвертий обшук в редакції, але цього разу обшуками керував безпосередньо головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Крім того, вона повідомила, що в редакції блокують кілька десятків людей, серед яких працівники сайту, радіо та адміністрації.

"Силовики загрожують співробітникам радіо відключити трансляцію, якщо в ефірі буде звучати інформація про обшук в редакції", – підчеркнула Омельченко.

В той же час, вона додала, що сайт продовжує працювати, але співробітники стикаються з технічними труднощами. Так само у всіх співробітників вилучено мобільні телефони.

"Тиск влади для нас не в новинку, але такого роду спецоперації ми ще не бачили", – підсумовував представник газети "Вести".