ье

У Харкові Служба безпеки України затримала мешканця Донеччини, який брав участь у незаконних збройних формуваннях так званої ДНР

З травня минулого року зловмисник добровільно приєднався до терористичного угруповання "русская православная армия", повідомляє Корупція Інфо з посиланням на прес-службу СБУ.

Зі зброєю та гранатами він чергував на блокпості терористів поблизу Красноармійська, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів.

Співробітники СБУ встановили місцезнаходження та затримали терориста в обласному центрі, куди він приїхав для відпочинку і реабілітації після поранення.

Під час обшуку у зловмисника вилучено гранати РГД-5 із запалами, а також електронні носії інформації з фотодоказами його участі у незаконних збройних формуваннях "ДНР".

Слідчим відділом Управління СБ України в Харківській області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України.