zr

Стосовно першого заступника командира авіаескадрильї Національної гвардії України обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

«Генеральною прокуратурою погоджено повідомлення про підозру першому заступнику командира авіаескадрильї Національної гвардії України – начальнику штабу військової частини за частиною 1 статті 258-3 (" створення терористичної групи чи терористичної організації ") КК України», – зазначили в ГПУ.

Слідчі Служби безпеки України встановили, що майор мав доступ до інформації про хід антитерористичної операції на Донбасі і передавав учасникам самопроголошеної «Донецької народної республіки» дані про місця дислокації, маршрути переміщення і пункти призначення окремих підрозділів сил АТО, розташування бойових літальних апаратів, їх тактико технічні характеристики і комплекти боєприпасів на одному з аеродромів Донецької області, а також маршрути польотів авіарейсів вищих посадових осіб держави.

«Під час обшуку у військовослужбовця вилучено електронні пристрої, за допомогою яких з використанням програмних засобів для шифрованого обміну даними він передавав інформацію співучасникам з терористичної організації», – зазначили в ГПУ.

В даний момент триває досудове слідство.

 

Джерело: Корупція.Інфо