Журналіст повідомив у соцмережі, що унаслідок конфлікту з нардепом у нього розбитий телефон і розірвана сорочка, – передає Корупція Інфо

Популярне: Коли це нарешті закінчиться: Тесть Насірова отримав мільйони! Де шукати справедливості? Деталі Вас ШОКУЮТЬ!


 Нардеп від "Народного фронту" Михайло Гаврилюк заявив, що не нападав на журналіста, а навпаки, хотів підтримати його при раптовому падінні. Про це він сказав у кулуарах ВР, передає "112 Україна". \ "Сьогодні, йдучи зі мною, спускаючись сходами, він йшов, я сказав, що я йому не даю інтерв'ю, що більше ніколи не буду давати йому інтерв'ю, а він все одно. Я спускався в буфет, я іноді люблю там пити каву. Я ще раз хотів сказати йому, що не дам інтерв'ю, різко розвернувся і сказав. 
При цьому він почав падати. Якби я знав, що він на мене буде таку писати кляузу, я б його не підтримав. Я підклав свої рученята, щоб його утримати. При цьому він, коли падав, у нього впав телефон, я його, звичайно, утримав. Я однією рукою не міг утримати, повинен його з верху підтримати. Сорочка виявилася дуже тонкою. Порвалася сорочка, обличчя розбилося, телефон розбився. Я в чому винен? Що я його хотів врятувати?" – сказав Гаврилюк.

18 травня журналіст Василь Крутчак на своїй сторінці в Facebook повідомив, що унаслідок конфлікту з Михайлом Гаврилюком у нього розбитий телефон і розірвана сорочка.