Кампанія проти уряду Арсенія Яценюка, розслідуванням чого зайнялися правоохоронні органи, супроводжувалася розміщенням платних білбордів, проплаченими мітингами і наметовими містечками біля Кабміну. Про це заявив народний депутат від "НФ" Антон Геращенко, передає Корупція.Інфо

Він наголосив, що "відставка Арсенія Яценюка супроводжувалася брудною кампанією, проплаченою корупційними грошима, організованою на замовлення Олександра Онищенка".

Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича"У Онищенка була велика кількість виконавців, у тому числі у Верховній Раді, які брали гроші за організацію дискредитаційних кампаній, які організовували голосування за гроші проти ініціатив Прем'єр-міністра", – сказав він.

Геращенко зазначив, що "розміщувалися платні білборди з антипрем'єрськими гаслами, були проплачені десятки мітингів і палаточні містечка біля Кабміну".

"Поліція буде з'ясовувати факти: хто і як проплачував за організацію подібних акцій, звідки взялися ці гроші, чи не є вони джерелом політичної корупції", – повідомив він.

Нагадаємо, поліція відкрила справу за фактом втручання в діяльність екс-прем'єра Яценюка.