Мешканка Києва заявила про те, що бездомні влаштували справжнє гетто з двору біля її будинку, передає Корупція.Інфо

Своє обурення вона висловила в "Електронної книги скарг України".

Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

За словами жінки, бездомні просто окупували будівлю колишнього садка, де облаштували собі місце проживання. Через таких сусідів страждає весь двір, який "нові жителі" просто закидали сміттям і своїми фекаліями.

"Доброго дня! Я дуже люблю наш Київ, живу на вул. Тургенєвська 57, але ось так виглядає вхід в мій будинок, а за будинком будівлю колишнього садка, який окупували бомжі », – написала вона.

За словами розсердженої жінки, бездомні не тільки розікрали будівлі, буквально продавши все, що можливо, а й влаштували справжнє царство для щурів.

«Вони зруйнували будівлю, спалили і винесли все цінне, а навколо просто все запаскудили, розвели щурів і це все в центрі Києва. Куди я тільки не зверталася, дзвонила 1551, в Благоустрій Шевченківського району, але це напевно не актуальне », – продовжила вона.

Киянка нарікає, що зверталася вже в безліч інстанцій, але її навіть не вислухали.

«Чому бомжам комфортно жити, а мені платнику податків – ні? Прошу Вас приїжджайте, подивіться, може з Вашою допомогою, що щось зрушиться з мертвої точки? Дякую за розуміння! », – резюмувала киянка.