Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос стверджує, що Савченко приносила в будівлю Верховної Ради мінімум три гранати, передає Корупція.Інфо

«Я виходжу з Верховної Ради і зустрічаю лицем до лиця пані Надію Савченко. Дивлюся, у неї перекошене плече, вона тримає сумку на плечі. … І без задньої думки беру знизу сумку, вона така жіноча велика … і я намацую рукою гранату. Я знаю, що таке граната. Я кажу: «Віддай сумку, Надя». Вона: «Ні». Я кажу: «Але у тебе там заборонені речі», – розповів Матіос в ефірі «Радіо НВ» в п'ятницю.

Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

Прокурор також зазначив, що Савченко увійшла в будівлю Верховної Ради з боєприпасами. Причому він вказав, що в кишені нардеп тримала пістолет.

На уточнююче запитання ведучого, чи дійсно у Савченко були гранати в сумці, Матіос сказав, що гранат, на його думку, було мінімум три: «Я не можу сказати, скільки там було гранат, але мінімум три».

Крім того, головний військовий прокурор поінформував про слідчій дії, що проходив 10 травня.

«Вчора ми провели експертне відтворення подій. Хочу сказати, що міномети, які були привезені підозрюваним Рубаном та підозрюваної Савченко, і ті міни, які були попередньо привезені окремо від мінометів, – вчора пройшли випробування на полігоні в тій траєкторії, як планувалося, тобто обстріл Верховної Ради з території Труханового острова. Це діючі міномети, вони придатні для стрільби і для завдання поразки », – розповів він.